Asansör montaj vinci, halk arasında Tırak olarak da bilinir. Özel tasarlanmış bir halat üzerinde tırmanma prensibi ile çalışır. Yön olarak ise yukarı ve aşağıya doğru hareket sağlar. Kullanım alanları oldukça geniştir. Asansör vinci kullanım alanlarını birkaç başlık altında belirtmek mümkün:

  • Kuyularda
  • Asansör boşluklarında
  • Ray montajlarında
  • Kapı montajlarında
  • Malzeme taşımacılığında
  • İnsan taşımacılığında

Asansör montaj vinci, geniş kullanım alanına sahip olması sebebiyle günümüzde oldukça talep gören vinç çeşitlerinden birisidir. Bu sistem süspansiyon ve tavan bağlantı ekipmanları tarafından oluşur. Ayrıca fren ekipmanları da doğru işleyişi için olmazsa olmaz bileşenlerden birisidir. Ray montajında ise ek olarak ray taşıma aparatı ve ray mastarı kullanılmaktadır.

Asansör vinci adından da anlaşılacağı üzere sıklıkla asansör boşluklarında tercih edilir. Çünkü asansör sistemlerinin çalışması ve kurulumu tamamen güvenlik prensibine dayalıdır. Bu prensibin sağlanması ise ancak asansör montaj vinci sayesinde elde edilebilir.

BEMMAK firması uzun yıllardır edindiği deneyim sayesinde taleplerinize en iyi çözümleri sunuyor. Güvenliği ön planda tutarak müşterilerinin faaliyetlerinde kesinti olmasının önüne geçiyor. BEMMAK firması ile iletişime geçerek asansör montaj vinci ve türevleri hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Asansör Montaj Vinci Fiyatları

Kullanım alanının yaygın olması ve taleplerin her geçen gün artması asansör montaj vinci fiyatları hakkında bilginin de sorgulanmasına neden oluyor. Öncelikle bu ürünü üreten ve hizmet sağlayan firma sayısı günümüzde oldukça fazla bir noktadadır. Ancak güvenlik ve kalite temel prensibiyle çalışan bu ürünlerde belli standartlara ulaşanların sayısı ise hayli azdır.

İlk bakışta maliyetli ürünler gibi görünse de sağladığı olanaklar ve ileride yaşanması muhtemel sorunların önüne geçmesi, aslında asansör montaj vinci ürünün oldukça makul olduğunu göstermektedir. Unutulmamalıdır ki doğru hizmet, iyi bir fiyat ile orantılıdır.